Web Analytics Made Easy - StatCounter
Selimi kujton daljen e par n publik t UKs Lajme in 2018
<
5BE8388B-7E35-42A1-AE9F-481909959448.jpeg
0ED3684E-4417-4098-BEF8-5072DBDE9218.jpeg
58ADEF00-2F9F-4A4C-A104-351E713F9624.jpeg
hoxhaj-jerusalem.jpg
43FAE359-5FA6-4873-98BE-86FB03A14512.jpeg
Previous; Next
34B16A63-D084-4C7B-B2BD-6B92B8F440AC.jpeg
thaci-lugina-804x380.jpg
aak-780x439-1.jpg
12.jpg
DC277691-E0C3-4D34-87A8-8CDF70602DD8.jpeg
KMC dhe Aurel Thëllimi publikojnë klipin e shumëpritur “Tumankuqe”
VIDEO / Izet Haxhia: Nata e vrasjes së Azem Hajdarit
448044F9-BC8E-43E3-B435-477092D19E74.jpeg
albpress.org
Rama ultimatum Haki Çakos: Zoti Drejtor kap kokat e krimit pastaj bimët
zevendesministrat-ne-qeverine-e-republikes-se-kosoves_1533059711-8832892.jpg
2015-11-17T130821Z_2036732088_GF20000063069_RTRMADP_3_KOSOVO-PARLIAMENT.jpg
Kebijakan Sosial – Sebagai Kebijakan Publik – Edi Suharto
koha.mk
Previous; Next
Lajme tags. "
Previous; Next
Të mërkurën 7 nëntor 2018 në gazetën PROINOS LOGOS të Janinës u botua një artikulli i Angelos M. Kappas me titull “Letër e hapur Edi Ramës”:
Previous; Next
Previous; Next
8BAE04F1-8390-4280-AE58-570CD3A42A18.jpeg
WhatsApp-Image-2018-03-22-at-14.19.36.jpeg
Për t'ia plotësuar këtë dëshirë Bleonës, u angazhua edhe vetë Reisi nga studio e lajmeve, por para kësaj, Arditi e pyeti nëse është e vështirë të jesh ...
Sikur të mos ndodhte atentati ndaj Franz Ferdinandit | Faruk Ajeti - Academia.edu
WhatsApp-Image-2018-04-07-at-06.39.59-1.jpeg
qkuk5.jpg
Ronela Hajati: Do t'ju bej te qani!
487868E8-D295-4AC0-808A-743D28341227.jpeg
Menikmati ruang publik layaknya rumah sendiri 😊
Page 1
1542970463?v=1
YJET E KOMBIT* – Nga Fritz RADOVANI
Adelina Emini Fillon Xhirimet e Klipit te Ri.
Page 1. »
linda-halimi-0012-700-avip.jpg
Labinot Tahiri LABI
merita sadiku
Previous; Next
George adhuron të qëndrojë në natyrë. Këtë detaj e ka zbuluar gjyshi Charles.
280917-mcDIeokUhv.jpg?fit=780,500
alma feruni
Por, klubi angez në fund vendosi të bëjë përpjekje për blerjen e Kyle Walker nga Tottenham. /Lajmi.net/
Përgatitja e opinionit publik shqiptar për kalimin nga republikë në monarki dhe zgjedhjen e Ahmet Zogut – Mbret të shqiptarëve, ishte shumë i domosdoshëm ...
This posting includes an audio/video/photo media file: ...
/photo public domain/
koha.net
This posting includes an audio/video/photo media file: ...
Saimir Pirgu ne kopertinen e revistes "Opera Now"
“ÇMIMI LETRAR FRANG BARDHI” – 2015 | Galaktika Poetike "ATUNIS"
Berisha: Bleona, nje heroine e suksesit artistik shqiptar.
Edita Abazi: "Noizy Genjeu ne TCH"; Kerkon Duel tek Arian Cani ne "Zone e lire".
Farheen Chaudhry
Une punoj si fotomodele ne agjencine e modes “John Casablancas Italia” ne Milano, por nuk dua t'ua them te ...
seria-A-1.jpg
Ana Baron
Page 1
Ardit Roshi: Ne “Pop channel” jap lajme per ironiket dhe ciniket
“ÇMIMI LETRAR FRANG BARDHI” – 2015 | Galaktika Poetike "ATUNIS"
Page 1
Avdullah Hoti: Rezoluta e ...
Elvis Çela, specialist mjedisi tregon se vijat e bardha nuk kanë marrë vëmendjen e duhur nga organizatat dhe shoqatat ambientaliste në Shqipëri.
This posting includes an audio/video/photo media file: ...
Informacione të reja nga konferenca e ...
/photo public domain/
T'ju them te drejten, me asgje nuk e kam lodhur koken. Prandaj, ka qene pjese aq e bukur dhe e paperseritshme e jetes.
Elgit Doda: Me frymezon gjithcka e bukur
Xhensila e Besit apo Besi i Xhensiles?
/toni ne filmin 'ghetto kids' 2002, photo public domain/
Albani perfiton nga mungesa e Miriamit ne Prishtine
/photo public domain/
Ka ardhur koha, për të hedhur pas krahëve një herë e mirë mungesën e qëndrueshmërisë që ka karakterizuar për shumë kohë Ballkanin./Syri.net
Page 1
Mesazhi i sekretarit të përgjithshëm të OSBE-së, Zannier për liderët politik në Maqedoni
Hekuran e Blinera Krasniqi
This posting includes an audio/video/photo media file: ...
Agim Desku
Alketa Vejsiu, e dashuruar pas pemeve
Sopranoja Ertila Koka Zbulon Magjine e Klipit Muzikor.
Cani: Marrja e eurobondit 450 milionë euro bëhet për lehtësimin e borxhit publik
30728894_1039044202916092_6757396815596748800_n.jpg
Mesazhi i sekretarit të përgjithshëm të OSBE-së, Zannier për liderët politik në Maqedoni
Jonida Maliqi, Intervista Revista Mapo - Tetor 2011
Big Brother Albania 5: Edgari eliminohet!
30 30 KOHA Ditore e hënë 20 prill 2009 Përkujtime